TomRom Trainz 2006

Mapy

kolejiste.cdp, (308.6kB)
Tato mapa je zvětšenina modelového kolejiště rozkládajícího se na dvou panelech české krajiny. Obsahuje jeden velký dvojkolejný elektrifikovaný okruh a lokálku. Jsou zde dvě nádraží a dvě zastávky. Přeji příjemné poježdění!
model.cdp, (85.11kB)
Několik druhů modelových kolejišť, každé je jiné a snad jsou i pěkné.
trainland.cdp, (276.9kB)
Jednoduchá mapa na jednom čtverci, snaha o podobnost s mým modelovým kolejištěm, v provedeních s elektrifikací i bez ní.
tramvaje.cdp, (494.73kB)
Jednoduchá ale rozsáhlá tramvajová mapa, 2 vozovny, 7 konečných, vzhled klasických českých předměstí, objekty z českých webů a z ptram.eu Více obrázků v galerii
koridor.cdp, (3.09MB)
Moje první větší mapa,do délky má zhruba celkově něco kolem 40 kilometrů,obsajuje jednokolejný elekrifikovyný úsek,který jsem dělal už dávno,takže to není nic oslnivého,pak ale následuje stanice Kolín hl.n. ,odtud už vychází moderní koridor, na konci nádraží z něj odbočuje trať pro diesely. Vše je nereálné, berte to trochu s rezervou :-). Stahujte součásti na všech českých webech, násep je na trainzdepot.net http://www.trainzdepot.net/infusions/pro_download_panel/download.php?catid=8 -dole http://www.trainzdepot.net/infusions/pro_download_panel/download.php?catid=11 druhý od zhora (obrázek je z motorové ratě)